Wyłazy dachowe

Oferta

Zakres usług

Dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości, niezawodne rozwiązania o szerokim spektrum zastosowań.

Oferujemy niemal w stu procentach bezawaryjne, polskie produkty. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Zapewniamy szeroki wybór naszych wyrobów – dostępnych w atrakcyjnej cenie.

Wyłazy dachowe to łatwy i bezpieczny sposób, aby w kilka chwil znaleźć się na szczycie budynku. Pełnią funkcję okna, zapewniając odpowiednie doświetlenie pomieszczenia oraz skuteczne przewietrzenie strychu. Umożliwiają bezproblemowe czyszczenie komina, wykonanie prac konserwacyjnych czy zamieszczenie anteny. Do ich produkcji wykorzystujemy sprawdzone i solidne materiały. Montaż konstrukcji odbywa się na różnego typu pokryciach dachowych 

Rodzaje wyłazów

-Wyłazy w klasie NRO

-Wyłazy z pokryciem nieprzeziernym

-wyłazy techniczne

Podstawy pod wyłazy 

Stalowe do ocieplenia

Laminatowe ocieplone.

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

OFERTA

Bezpieczny montaż wyłazów dachowych

Solidne, wytrzymałe pokrywy otwierają się i zamykają w sposób łatwy oraz bezpieczny dla użytkowników. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, negatywny wpływ warunków pogodowych oraz inne czynniki zewnętrzne. Stanowią niezwykle istotny element ochrony przeciwpożarowej – usprawniają ewakuację budynku w przypadku wystąpienia zagrożenia. Pozwalają także zadbać o odpowiednią izolację termiczną pomieszczenia.

Profesjonalny montaż wyłazów dachowych oraz strychowych zapewnia znakomitą stabilność konstrukcji. Nasze wyroby wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi. Spełniają obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Ich wysoka jakość i trwałość idzie w parze z nienagannymi walorami estetycznymi. Stały się już niemal standardem, pozwalając na swobodne prowadzenia prac kominiarskich, dekarskich czy instalacyjnych. Już dziś poznaj szczegóły naszej oferty.

O FIRMIE

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Elastyczność

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.