Daszki nad drzwi

Oferta

Daszki nad drzwi wejściowe

,Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży przygotowaliśmy dla naszych klientów kompleksową ofertę różnorodnych wyrobów najwyższej jakości.

Jako profesjonalny producent zadaszeń nad drzwi wejściowe, oferujemy modele w kolorze białe, brązowe i antracyt – niezwykle łatwe w montażu. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne tworzywo sztuczne o wyjątkowych właściwościach, jakim jest poliwęglan. Wyróżnia się mniejszą przepuszczalnością światła niż tradycyjne szkło, dzięki czemu zapewnia znakomity komfort podczas letniej pory roku.

Materiał ten jest lekki oraz odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wytrzymuje duże obciążenie, np. śnieg lub silny wiatr. Cechuje go również estetyczne wykończenie. Sprzedaż realizujemy zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami kraju.

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

OFERTA

Montaż daszków nad drzwi wejściowe

Produkujemy nasze wyroby z zachowaniem obowiązujących standardów bezpieczeństwa oraz wszelkich norm jakości. Daszki nad drzwi wejściowe przeznaczone są do samodzielnego montażu. Nie wymagają użycia wspomagających podpór. Na specjalne życzenie naszych klientów istnieje możliwość wykonania dodatkowych elementów – wyłazów lub ścianki bocznej.

Lekkość konstrukcji idzie w parze z niezawodną wytrzymałością. To niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie, które nie koliduje z innymi elementami budynku. Sprawdzi się w przypadku niemal każdej elewacji. Oferujemy różnorodne wymiary i kształty naszych wyrobów z poliwęglanu. Łączymy najwyższą jakość, trwałość oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu.

O FIRMIE

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Elastyczność

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.